Müük


JAE

Lae alla vCard

 

Mobiiltelefon: 5621 4928

Faks: 606 1690

Jana Eelma, Müügiassistent

Email:eelmaj@grundfos.com

Telefon: 606 1690

Otsetelefon: 606 1690

KLI

Lae alla vCard

 

Mobiiltelefon: 503 3978

Faks: 606 1691

Karol Lindvere, Filiaali juhataja

Email:klindvere@grundfos.com

Telefon: 606 1690

Otsetelefon: 606 1696

AIE

Lae alla vCard

 

Mobiiltelefon: 503 1569

Faks: 606 1690

Aivo Eevardi, Müügijuht, veevarustus ja kanalisatsioon

Email:aeevardi@grundfos.com

Telefon: 606 1690

Otsetelefon: 606 1693

STI

Lae alla vCard

 

Mobiiltelefon: 5666 5524

Faks: 606 1690

Sten Tibbing, Müügijuht, kodutarbijad ja ärihooned

Email:stibbing@grundfos.com

Telefon: 606 1690

Otsetelefon: 606 1699

MEK

Lae alla vCard

 

Mobiiltelefon: 5346 4111

Faks: 606 1691

Meelis Kiisk, Müügiinsener, veevarustus ja kanalisatsioon

Email:mkiisk@grundfos.com

Telefon: 606 1690

Otsetelefon: 606 1695

Erkki Metsa

Lae alla vCard

 

Mobiiltelefon: 506 7344

Faks: 606 1691

Erkki Metsa, Müügiinsener, veevarustus ja kanalisatsioon

Email:emetsa@grundfos.com

Telefon: 606 1690

Otsetelefon: -

JMA

Lae alla vCard

 

Mobiiltelefon: 5398 4499

Faks: 606 1691

Jüri Masing, Müügiinsener, tööstus

Email:jmasing@grundfos.com

Telefon: 606 1690

Otsetelefon: 606 1694

Kuidas hindate oma kogemust meie kodulehest?



Kommentaarid

Email