Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Babītē

Overview_TEXT

Ülevaade

Grundfos inovatīvie risinājumi nodrošina optimālo ūdensapgādes sistēmas darbību, samazina ūdens noplūdes un nodrošina elektroenerģijas ekonomiju

Situācija

Minēta projekta ietvaros, tika veikta jaunu ūdens ieguves urbumu, jauna tīrā ūdens uzglabāšanas rezervuāra, jaunas otrā pacēluma ūdens sūkņustacijas izbūve, kā arī ūdens attīrīšanas iekārtu izbūve. Tādējādi jau no 2012. gada novembra Babītes ciema iedzīvotājiem ir pieejams kvalitatīvs, Eiropas Savienības, kā arī Latvijas Republikas normatīviem atbilstošs, dzeramais ūdens.

Grundfos risinājumi

Ūdens ņemšanai no dziļurbumiem ir uzstādīti Grundfos SP augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda sūkņi. Nerūsējošā tērauda izpildījums SP sūknim nozīmē visaugstāko mehānisko un ķīmisko noturību, bet darba pakāpes ar lāzera metinājumu – lielāko iespējamo hidraulisko lietderību.
Spiediena paaugstināšanai ir izvēlēta Hydro MPC-E iekārta ar pilotsūkņi kas nodrošina saimniecisko ūdens patēriņa diapazonu, ka arī ugunsdzēsības patēriņu. Pie tam līdz ar spiediena stacijas uzstādīšanu tika izslēgta ūdenstorņa nepieciešamība. Hydro MPC-E iekārta nodrošina stabilo konstanto spiedienu pie patērētāja cauru diennakti neatkarīgi no mainīga patēriņa.

Filtru skalošanai atdzelžošanas stacijā ir izmantoti CR vertikālie daudzpakāpju sūkņi, bet ūdens dezinfekcijas sistēmā jaunākas paaudzes Digital Dosing elektroniskie DDA tipa sūkņi un paliekušā hlora daudzuma mērīšanās ierīce Conex.

Rezultāts

Izmantojot Grundfos risinājumus šajā projektā tika sasniegta ievērojamā elektroenerģijas ekonomija, palielināta iedzīvotāju ūdensapgādes precizitāte un komforts. Piemēram, pielietojot proporcionālo spiediena regulēšanās metodi (DDD koncepcija) ir panākts ievērojams elektroenerģijas patēriņa samazinājums salīdzinot ar konstantā spiediena regulēšanās metodi. Ūdenstorņa izslēgšana no sistēmas nodrošina ievērojami mazākas ekspluatācijas izmaksas. Plašas Hydro MPC-E funkcionālas īpašības dod iespēju Babītes iedzīvotājiem sajust pieaugušo komforta līmeni

Pealkiri:

Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Babītē

Asukoht:

Babītē, Latvija

Ettevõte:

Babītes Siltums

Contacts_TEXT

Kontakt

Kui Teil on vaja sarnast lahendust, palun kontakteeruge meiega lisainformatisooni saamiseks.

Telefon

(+372) 606 1690

Kontakt

Kui Teil on vaja sarnast lahendust, palun kontakteeruge meiega lisainformatisooni saamiseks.

Telefon

(+372) 606 1690