Skanstes Virsotnes

Overview_TEXT

Ülevaade

Situācija

Skanstes virsotnes ir viens no apjomīgākiem ieplānotajiem un realizētajiem dzīvojamo māju kompleksiem Rīgā. Uz doto brīdi ir uzceltas trīs mājas ar 376 dzīvokļiem.

Mūsdienīgām ēkām ir augstas prasības pret iekšējām inženierkomunikācijām, tādām ka apkure, kondicionēšana, ūdensapgāde un ugunsdzēsība. Kvalitāte un energoefektivitāte ir projekta veiksmes pamats.

Grundfos risinājumi

Grundfos sausā rotora cirkulācijas sūkņi TPE ar iebūvētu frekvences pārveidotāju un spiediena starpības sensoru izvēlēti un uzstādīti kondicionēšanas sistēmas korektai darbībai. Šie mainīgā ātruma sūkņi nodrošina efektīvu cirkulāciju aukstuma sistēmas visos posmos: gan primārā, gan sekundārā, kā arī dzesētāja kontūrā. Saņemot signālu no spiediena starpības devēja, frekvences pārveidotājs griež sūkņa darba ratu ar nepieciešamo ātrumu attiecīgajā diapazonā. Tādā veidā tiek panākta ievērojama elektroenerģijas ekonomija.

Mūsdienās ir grūti iedomāties modernu ēku bez atbilstošas ūdensapgādes sistēmas. Skanstes virsotnēs ūdensapgādes sistēma ir sadalīta trijās daļās, kur nemainīgu spiedienu un pietiekošu; ūdens daudzumu nodrošina viena no trim spiediena stacijām. Katra Grundfos Hydro Multi E stacija sastāv no trim mainīgā ātruma sūkņiem, kuri atkarībā no momentānā patēriņa ēkā nodrošina augstu komforta līmeni.

Ugunsdzēsības sistēmas esamība jaunbūvēs vairs nav jaunums. Ēkas; tehniskajā telpā ir izvietota atbilstoši normām piemeklēta Grundfos iekārta ar monobloka tipa gala iesūces horizontāliem NB tipa sūkņiem.

Rezultāts

Inovatīvas tehnoloģijas, korekti tehniskie risinājumi un pareizi piemeklētas Grundfos iekārtas nodrošina optimālus ekspluatācijas izdevumus un visaugstāko komforta līmeni.

Pealkiri:

Skanstes Virsotnes

Asukoht:

Riga, Latvija

Ettevõte:

Skanstes Virsotnes

Skanstes_2
Skanstes_3
Contacts_TEXT

Kontakt

Kui Teil on vaja sarnast lahendust, palun kontakteeruge meiega lisainformatisooni saamiseks.

Telefon

(+372) 606 1690

Kontakt

Kui Teil on vaja sarnast lahendust, palun kontakteeruge meiega lisainformatisooni saamiseks.

Telefon

(+372) 606 1690